Zum Inhalt springen

Inginer Instalații

PORR CONSTRUCT S.R.L.

Kennung PORR RO-2021-005574
Einsatzbereich Divizia Construcții Civile
Eintrittsdatum 06.12.2021
Einsatzort Iași / Rumänien
Kontakt
Irina Bagu

Ihre Aufgaben

  • Supravegheză lucrările de instalații pe șantier;
  • Colaborează cu echipa de proiect;
  • Asigură eficienta activităților din subordine, răspunzând atât pentru distribuirea sarcinilor și responsabilităților personalului din subordine, cât și pentru corecta alocare a resurselor (umane, materiale);
  • Asigură desfășurarea activităților conform planificărilor, termenelor contractuale de execuție și a condițiilor de calitate;
  • Asigură implementarea soluțiilor optime din punct de vedere tehnic și economic;
  • Acordă suport Managerului de Proiect pentru elaborarea normelor de timp de muncă la lucrările executate;
  • Organizează lucrările realizate de subcontractorii de specialitate;
  • Întocmește și urmărește graficele de execuție;
  • Întocmește documentele necesare pentru lucrările executate;
  • Asigură transmiterea situațiilor specifice către Managerul de Proiect.

Unsere Erwartungen

  • Studii superioare - Specializarea Instalații
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel conversațional
  • Cunoștinte bune de Ms Office (Word, Excel, PowerPoint), AutoCad si MS Project
  • Experiență minim 5 ani în domeniul instalațiilor